Úvodem...

24. ledna 2017 v 15:42 | Attanono
Vítám Vás na svém blogu.

Co říci úvodem?

Jmenuji se Attanono (zkráceně Atty). Mám rád hudbu, seriály a různé filmy s hororovou tématikou, superhrdiny a se zaměřením na fantasy. Jsem vyučený jako nástrojař, kuchař, číšník a to vše završuje moje maturitní vysvědčení jako podnikatel. Jsem nadšenec do společenských her, ať už deskových či karetních. A tomuto koníčku bych rád věnoval články na tomto blogu.

Poprvé jsem k tomuto koníčku přišel jako 12tiletý, kdy jsme ve škole začali s karetní hrou Magic the Gathering. Tehdy to nebyly společenské hry, co mě bavilo, ale pouze tato karetní hra. Kdy došlo k dalším společenským hrám bylo tehdy, když jsme se o několik let později rozhodli s přáteli navštívit čajovnu, kde měli společenské hry k vypůjčení a tehdy se nejen tato čajovna stala naším oblíbeným místem, ale společenské hry staly naším velkým koníčkem. Začali jsme do tohoto koníčku investovat a stále víc si uvědomuji, že tato investice není vůbec špatná. Tento koníček spojuje lidi všech věkových kategorií, vytváří přátelské vztahy a podporuje v komunikaci, logice, spolupráci. Pokud máte kolem sebe rodinu, blízké přátele, své lásky, společenskou hrou nemáte absolutně co pokazit a hlavně trávíte čas spolu.

V tomto blogu by se měli objevovat články o různých hrách, které jsou známé hodně i méně. Takové, které se na našem trhu objevují už dlouho, ale i takové, které jsou mezi námi úplnými nováčky. Takové, které budou dobré pro začínající hráče, ale i takové, kterých se zkušení hráči nedokáží nabažit. A jelikož se trh stále více zaplňuje kousky novými a rozšiřujícími, určitě by mělo být stále o čem psát i kdyby se člověk měl věnovat jen určitým z nich.

Snad se bude stránka líbit a články dobře číst. Třeba Vám některé články pomohou k výběru některé hry a třeba Vám stránka pomůže k tomu se s touto tématikou ztotožnit a stanou se Vašim klíčem do světa společenských her.

Především, ať sáhnete po jakékoliv z nich, přeji Vám příjemnou zábavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama