Dominion

8. února 2017 v 20:16 |  Dominion

Máte dost házení kostek? Pokud máte raději karetní hry, touto rubrikou bych Vás chtěl seznámit s jedním z hlavních základních kamenů moderních tzv. "deckbuilderových" her s názvem Dominion. Vznikla roku 2008 a další rok si vysloužila ocenění "Hra roku". Autorem této kolekce her je Donald X. Vaccarino, vydavatelem Rio Grande Games a naše společnost Albi se věnuje jejímu překladu.

Momentálně je na světě základní hra a poslední rok k ní přibylo už 10. rozšíření. Albi se snaží nezůstat s Dominionem pozadu a loni vydali 7. přeložený přídavek. Dokonce u nás probíhají akce zvané "Dominion Tour", kde proti sobě stojí hráči a utkávají se v jednotlivých soubojích, při kterých pořadatelé náhodně losují, se kterými kartami se bude v daném klání hrát. Nejlépe umístění získají věcné odměny a pro všechny hráče této hry bych rozhodně doporučil si akci vyzkoušet, budete mít jedinečnou příležitost si hru vyzkoušet i s jinými lidmi, vyzkoušet a popřípadě pozměnit své herní strategie a hlavně užít si zábavu s touto skvělou karetní hrou :)

V dalších dnech a měsících budu věnovat nějaký prostor pro tuto rodinu her a všemu, co k nim objevím v okolí a na internetu. A co vy? Máte zkušenosti s Dominionem, případně jinými deckbuilderovými hrami? Vaše názory na články v této rubrice, stejně tak v dalších rubrikách uvítám :)

Takže směle dotoho a zkuste dát šanci i této hře, která díky různým kombinacím karet Vám zajístí pokaždé jinou hru :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama