Vítá Vás Arkham

6. února 2017 v 23:54 |  Svět Lovecrafta
Vítejte ve městě Arkham, ve světě ztvárněném Howardem Phillipsem Lovecraftem.

H. P. Lovecraft je autorem mnoha hororových příběhů pojednávajících o světě plném tajemna a prastarých bohů, kteří se snaží podmanit si náš svět, z nichž nejznámější je nejspíš samotný Cthulhu... věřím, že mnozí v Vás o tomto jménu alespoň slyšeli :) Mnoho jeho příběhů bylo zfilmováno a v posledních letech jsou stále známější a oblíbenější mezi fanoušky jak literatury, tak samotných her. Jakou má ale tohle všechno souvislost s deskovými hrami? V posledních letech vzniká stále více kousků, které jsou těmito příběhy inspirovány. Ty nejslavnější z nich pochází z dílny Fantasy Flight Games, podle mě jedna z nejlepších společností vůbec, a na našem trhu jsou stále vyhledávanější a oblíbenější.

Články v rubrice "Svět Lovecrafta" budu věnovat těmto hrám, jejich přídavkům a všemu, na co na toto téma narazím, nebo co bude v blízké budoucnosti vycházet. Převážně věnuji předost hrám jako jsou Arkham Horror, Eldritch Horror, Elder Sigh a novince Arkham Horror LCG.

Doufám, že Vás články zaujmou a i v případě, že spoustu věcí budete znát, najdou se mezi Vámi i tací, kteří se inspirují, či dokonce jim článek pomůže, ať už při hře, nebo při rozhodování, jestli si hru pořídit. Každopádně, přeji příjemnou zábavu a nedovolte prastarým vstoupit na náš svět :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama