T.I.M.E Stories

26. března 2017 v 18:09
Poslední den dovolené :( V pátek jsem byl rozhodnut, že udělám článek o deckbuilderové hře Legendary, bohužel, kvůli neuložení a odhlášení se mi ztratil :D V tu chvíli jsem neměl náladu sepisovat ten článek znova a nechám to na dnešek.

Než se k ní ale dostanu, ohlédnu se za čtvrtečním dnem. Byli jsme s přáteli v čajovně. Ze začátku, jelikož jsme byli jen dva, věnovali jsme se sběratelské karetní hře Magic the Gathering (které se tu možná budu v budoucnu taky věnovat). Po nějaké době pak přišel další kamarád, který pro nás měl pravidla k jedné hře, kterou jsme plánovali si vyzkoušet.
Jmenuje se T.I.M.E Stories. Jedná se o jakýsi scénář, kde se na začátku hráči nacházejí v místnosti (připomíná to Animus z počítačové hry Assassin's Creed), kde se nachází člověk seznamující hráče s jejich úkolem. Poté se dostanou do psychiatrické léčebny, kde musejí hledat v jednotlivých místnostech indicie a předměty, které užívají na jiných místech, aby se dozvídali víc a víc informací a dokázali vyřešit danou misi.
Popsal jsem ji jen v pár větách, nechci se u ní zastavovat, jelikož po prvním herním sezení by mé řádky určitě nebyli nejmoudřejší, jelikož jsme ve hře úspěšně tápali. Každopádně se jedná o unikátní herní režim, se kterým jsem se zatím v jiné hře nesetkal a pro ty, kteří miluji adventury bych to určitě doporučil.

Je jen jedna a to docela podstatná věc, kterou bych jí vytknul. Poté, co hráči odehrají ten jeden scénář, který hra přináší, už pro ně nemá žádný užitek, jelikož vědí kam jít, co dělat a tím pátem hra ztrácí veškerý smysl. Naštěstí společnost, která hru vytvořila, neztrácí čas a vytváří další a další scénáře, což alespoň maličko kompenzuje tuhle nevýhodu.

Rozhodně pokud máte možnost (i bez nákupu), vyzkoušejte tento nový herní zážitek a kdo ví, třeba Vás to pak přinutí do hry investovat a radovat se z každého nového scénáře který vyjde :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama